WK 2014 Groepswedstijden | WKschema

 
 
 
       Kwalificatiewedstrijden WK 2014 | Brazilie

 

           

Groep A 

1. BraziliŽ
2. KroatiŽ
3. Mexico
4. Kameroen

 

1. 12/06 22:00    Sao Paulo: BraziliŽ - KroatiŽ

2. 13/06 18:00    Natal: Mexico - Kameroen

17. 17/06 21:00  Fortaleza BraziliŽ - Mexico

18. 18/06 00:00  Manaus: Kameroen - KroatiŽ 

33. 23/06 22:00  Brasilia: Kameroen - BraziliŽ

 

34. 23/06 22:00  Recife: KroatiŽ - Mexico

 

 

Groep B

1. Spanje
2. Nederland
3. Chili
4. AustraliŽ

 

3. 13/06 21:00    Salvador: Spanje - Nederland

4. 14/06 00:00    Cuiaba: Chili - AustraliŽ

19. 19/06 21:00  Rio De Janeiro: Spanje - Chili

20. 18/06 18:00  Porto Alegre: AustraliŽ - Nederland

35. 23/06 18:00  Curitiba: AustraliŽ - Spanje

36. 23/06 18:00  Sao Paulo: Nederland - Chili

 

 

Groep C

1. Colombia
2. Griekenland
3. Ivoorkust
4. Japan

 

5. 14/06 18:00    Belo Horizonte: Colombia - Griekenland

6. 15/06 03:00    Recife: Ivoorkust - Japan

21. 19/06 18:00  Brasilia: Colombia - Ivoorkust

22. 20/06 00:00  Natal: Japan - Griekenland

37. 24/06 22:00  Cuiaba: Japan - Colombia

38. 24/06 22:00  Fortaleza: Griekenland - Ivoorkust

 

 

Groep D

1. Uruguay
2. Costa Rica
3. Engeland
4. ItaliŽ

 

7. 14/06 21:00    Fortaleza: Uruguay - Costa Rica

8. 15/06 00:00    Manaus: Engeland - ItaliŽ

23. 19/06 21:00  Sao Paulo: Uruguay - Engeland

24. 20/06 18:00  Recife: ItaliŽ - Costa Rica

39. 24/06 18:00  Natal: ItaliŽ - Uruguay

40. 24/06 18:00  Belo Horizonte: Costa Rica - Engeland

 

 

Groep E

1. Zwitserland
2. Ecuador
3. Frankrijk
4. Honduras

 

9. 15/06 18:00    Brasilia: Zwitserland - Ecuador

10. 15/06 21:00  Porto Alegre: Frankrijk - Honduras

25. 20/06 21:00  Salvador: Zwitserland - Frankrijk

26. 21/06 00:00  Curitiba: Honduras - Ecuador

41. 25/06 22:00  Manaus: Honduras - Zwitserland

42. 25/06 22:00  Rio De Janeiro: Ecuador - Frankrijk

 

 

Groep F

1. ArgentiniŽ
2. BosniŽ-Herzegovina
3.  Iran
4. Nigeria

 

11. 16/06 00:00  Rio De Janeiro: ArgentiniŽ - BosniŽ-Herzegovina

12. 16/06 21:00  Curitiba:  Iran - Nigeria

27. 21/06 18:00  Belo Horizonte: ArgentiniŽ -  Iran

28. 22/06 00:00  Cuiaba: Nigeria - BosniŽ-Herzegovina

43. 25/06 18:00  Porto Alegre: Nigeria - ArgentiniŽ

44. 25/06 18:00  Salvador: BosniŽ-Herzegovina -  Iran

 

 

 

Groep G

1. Duitsland
2. Portugal
3. Ghana
4. Verenigde Staten

 

13. 16/06 18:00  Salvador: Duitsland - Portugal

14. 17/06 00:00  Natal: Ghana - Verenigde Staten

29. 21/06 21:00  Fortaleza: Duitsland - Ghana

30. 22/06 00:00  Manaus: Verenigde Staten - Portugal

45. 26/06 18:00  Recife: Verenigde Staten - Duitsland

46. 26/06 18:00  Brasilia: Portugal - Ghana

 

 

Groep H

1. BelgiŽ
2. Algerije
3. Rusland
4. Zuid-Korea

 

15. 17/06 18:00  Belo Horizonte: BelgiŽ - Algerije

16. 18/06 00:00  Cuiaba: Rusland - Zuid-Korea

31. 23/06 18:00  Rio De Janeiro: BelgiŽ - Rusland

32. 22/06 21:00  Porto Alegre: Zuid-Korea - Algerije

47. 26/06 22:00  Sao Paulo: Zuid-Korea - BelgiŽ

48. 26/06 22:00  Curitiba: Algerije - Rusland

 

Copyright Brazil-2014.nl  - Partner van DannHensums.com

 

Home WK nieuws Oranje Winkel Linken Mailbox

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dann Hensums Boxershorts

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WK 2010

EK 2012

WK 2014

EK 2016

WK 2018

WK 2022

 

 

 

Hosted by:
Argeweb Hosting